16/03/2020

Žinutė mūsų klientams dėl koronaviruso

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Pirmiausia norime jus informuoti, kad „Fitek“ ir toliau teiks paslaugas pagal pasirašytas sutartis.

Savo darbus organizuojame taip, kad viruso paskleidimo rizika būtų minimali. Darbuotojai, galintys dirbti namie – dirba namie. Mūsų IT infrastruktūra pilnai užtikrina galimybę dirbti nuotoliniu būdu, kadangi esame pažangi tarptautinė įmonė, esame įpratę dirbti virtualioje aplinkoje. Mūsų IT spausdinimo ir skaitmeninimo procesai organizuojami taip, kad klientams būtų keliama kuo mažesnė rizika. Gamybos padalinys dirba pamainomis. Taip pat užtikriname, kad darbuotojai iš skirtingų pamainų neturėtų kontakto vieni su kitais. Besikeičiant pamainoms, gamybos patalpos yra dezinfekuojamos. Patobulinome krizių valdymo planą, nuolat atliekame tyrimus. Mūsų gamybos padaliniai yra skirtingose geografinėse vietose, todėl remiantis krizių valdymo planu galime darbus perduoti kitam padaliniui ir toliau teikti paslaugas savo klientams.

Mūsų klientų ir darbuotojų saugumas bei sveikata yra pagrindinis prioritetas, todėl nuolat stebine koronaviruso situaciją ir, prireikus, nuolat informuosime savo klientus.

Jeigu turite bet kokių klausimų, susisiekite su savo projektų vadovu arba vietiniu „Fitek“ biuru.

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Sužinokite daugiau

Siekdama palengvinti elektroninių duomenų mainų (EDI) naudojimo pradžią, programinę įrangą verslui kurianti įmonė „Softera Baltics“ sukūrė standartinę EDI jungtį, skirtą „Microsoft Dynamics NAV“ (iš 2013R) ir „Microsoft Dynamics 365 BC“. Tai leidžia programinę įrangą naudojančioms bendrovėms lengviau prisijungti prie EDI operatoriaus „Fitek“ tinklo. Štai, ką apie EDI ir jos teikiamą naudą kalba EDI verslo padalinio vadovas Ainas Arust.

Sužinokite daugiau

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau