11/05/2020

Vebinaras „Pirkimo sąskaitų automatizavimas“

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Pirkimo sąskaitų apdorojimas – vienas iš labiausiai jautrių procesų dėl iš įmonės išeinančių pinigų, dėl to procesas apkraunamas sudėtingais kontrolės bei kaštų skaidymo mechanizmais. Šiame procese dalyvauja nemaža dalis įmonės darbuotojų – finansų skyrius, pirkimus iniciuojantys asmenys, vidurinės ir aukščiausios grandies vadovai. Taip procesas tampa brangus įmonei ir jį pakeisti nėra lengva.

Rankinis pirkimo sąskaitų duomenų suvedimas ir skaidymas po kaštų centrus, tvirtinimas „ant sąskaitos“, popierinis archyvas, pasimetusių sąskaitų paieška – visi šie tradiciniai procesai nebėra šiandienos norma.
Pristatysime būdus, kaip pirkimo sąskaitų procesą padaryti efektyvesnį bei lengvesnį, kaip galima sumažinti proceso kaštus.

Registruotis čia

Jeigu žinote, kam galėtų būti šis vebinaras naudingas – dalinkitės šiuo kvietimu!

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Sužinokite daugiau

Siekdama palengvinti elektroninių duomenų mainų (EDI) naudojimo pradžią, programinę įrangą verslui kurianti įmonė „Softera Baltics“ sukūrė standartinę EDI jungtį, skirtą „Microsoft Dynamics NAV“ (iš 2013R) ir „Microsoft Dynamics 365 BC“. Tai leidžia programinę įrangą naudojančioms bendrovėms lengviau prisijungti prie EDI operatoriaus „Fitek“ tinklo. Štai, ką apie EDI ir jos teikiamą naudą kalba EDI verslo padalinio vadovas Ainas Arust.

Sužinokite daugiau

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau