30/05/2019

Susipažinkite su „Fitek“ „Money 20/20“ renginyje!

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

„Fitek Group“ daugiau nei 20 metų teikia efektyvius technologinius sprendimus, skirtus pardavimo ir finansų verslo procesams optimizuoti. Mes naudojame technologijas siekdami pagerinti klientų verslo efektyvumą ir tikslumą, kartu efektyviai mažinant popieriaus naudojimą ir bendrą organizacijos anglies dvideginio išmetalų kiekį.

Kaip technologija ir automatizavimas gali pagerinti jūsų verslo efektyvumą ir padėti jums tapti tvarumo čempionu šioje srityje? Susipažinkite su mumis renginyje „Money 20/20“, Amsterdame (Estijos paviljonas, stendo Nr. E100) ir kartu ištirsime, kaip mūsų produktai (e. sąskaitų–faktūrų išrašymas, finansinių procesų automatizavimas, elektroninių sąskaitų–faktūrų srautai) gali būti naudingi ir paskatinti jūsų verslo pokyčius!

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Sužinokite daugiau

Kartu su partneriais „Softera Baltic“ kviečiame į internetinį seminarą 2019 m. gegužės 21 d. 11:00 val.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ įmonių grupė tapo vienos iš pirmaujančių Europoje finansinių technologijų („fintech“) kompanijos UnifiedPost Group dalimi.

Sužinokite daugiau