30/05/2019

Susipažinkite su „Fitek“ „Money 20/20“ renginyje!

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

„Fitek Group“ daugiau nei 20 metų teikia efektyvius technologinius sprendimus, skirtus pardavimo ir finansų verslo procesams optimizuoti. Mes naudojame technologijas siekdami pagerinti klientų verslo efektyvumą ir tikslumą, kartu efektyviai mažinant popieriaus naudojimą ir bendrą organizacijos anglies dvideginio išmetalų kiekį.

Kaip technologija ir automatizavimas gali pagerinti jūsų verslo efektyvumą ir padėti jums tapti tvarumo čempionu šioje srityje? Susipažinkite su mumis renginyje „Money 20/20“, Amsterdame (Estijos paviljonas, stendo Nr. E100) ir kartu ištirsime, kaip mūsų produktai (e. sąskaitų–faktūrų išrašymas, finansinių procesų automatizavimas, elektroninių sąskaitų–faktūrų srautai) gali būti naudingi ir paskatinti jūsų verslo pokyčius!

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

Sužinokite daugiau

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Sužinokite daugiau