01/08/2019

Startuoja „Fitek“Europos elektroninių sąskaitų portalas „InvoiceGate.com“

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

„Fitek“ grupės direktorius Mait Sooaru sakė: „sukūrėme verslui paprastą sąskaitų siuntimo ir gavimo būdą. Startuojame Estijoje, tuomet pereisime ir į kitas Baltijos regiono, Šiaurės ir Centrinės Europos šalis. Užsibrėžėme tikslą, kad „InvoiceGate.com“ portalas per metus taptų prieinamas didžiajai Europos daliai, taip pat didinti portalo žinomumą.“

Šios novatoriškos aplinkos vystymas yra didelio masto ir nukreiptas į plačią Europos vartotojų auditoriją. Projektą įvertino Europos Sąjunga. Be to, projektui finansavimą skyrė prestižinė Europos infrastruktūros tinklų priemonė (angl. „Connecting Europe Facility“) – svarbiausias Europos Sąjungos finansavimo instrumentas, per tikslines investicijas į infrastruktūrą skatinantis augimą, darbo vietų kūrimą ir konkurencingumą. „Fitek“ programa yra vienintelis šio tipo sėkmingas projektas.

Europos infrastruktūros tinklų priemonė

Europos infrastruktūros tinklų priemonė finansuoja projektus, kuriančius naujus ryšius Europos energetikos, transporto ir skaitmeninių tinklų srityje. Jo tikslas yra siekti, kad Europos ekonomika taptų draugiškesnė aplinkai, diegiant įvairias tvaraus transporto rūšis, spartųjį plačiajuostį ryšį ir pagal 2020 metų Europos strategiją užtikrinant paramą atsinaujinančiai energijai.

„Fiteg“ grupė

„Fitek“ grupė yra finansinių technologijų sprendimus kurianti bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Slovakijoje, Serbijoje ir Bosnijoje ir Hercegovinoje. „Fitek“ grupė priklauso Belgijos įmonei „Unified Post“. „Fitek“ grupėje dirba 280 žmonių, o jos apyvarta 2018 metais siekė 21,5 mln. eurų.

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Sužinokite daugiau