19/08/2019

„Sistemų integracijos sprendimai“ pakeitė pavadinimą į „Fitek EDI“

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

„Per pusantrų metų nuo SIS įsigijimo išplėtėme paslaugų portfelį ir sukūrėme unikalių sprendimų, pagrįstų gerąja abiejų įmonių patirtimi ir kompetencijomis. Sutelkę paslaugas po bendru „Fitek“ prekės ženklu galėsime aiškiau klientams pateikti informaciją ir gerinti jų patirtį“ – sako UAB „Fitek LT“ generalinis direktorius Audrius Kirklys. 

Pasak jo, apjungus SIS elektroninių duomenų mainų (angl. Electronic Data Interchange arba EDI) sistemą ir „Fitek LT“ dokumentų skaitmenizavimo paslaugas, įmonės turi galimybę naudotis itin efektyviais sąskaitų valdymo sprendimais. „Dokumentai, nepriklausomai nuo jų pateikimo būdo ir formato – elektroniniai, popieriniai ar PDF – yra suskaitmeninami, o jų duomenys automatiškai keliauja į kliento apskaitos ar verslo valdymo sistemas. Tokiu būdu mažėja rankinio darbo, klaidų tikimybė, procesai tampa spartesni ir skaidresni“ – sako A. Kirklys. 

Be elektroninių duomenų mainų, bendrovių paslaugų portfelis apima pirkimo sąskaitų automatizuoto valdymo platformą „FitekIn“, pardavimų sąskaitų pateikimo įvairiais kanalais sprendimus, e. archyvo sudarymo, duomenų konvertavimo ir įkėlimo į VMI i.MAS ir kitas valstybės institucijų administruojamas sistemas paslaugas. 

Tarp „Fitek LT“ ir SIS klientų – Baltijos šalyse veikiantys mažmeninės prekybos, degalinių tinklai, bankai, telekomunikacijų, komunalinių paslaugų, draudimo logistikos, gamybos įmonės, viešbučiai, restoranai ir kitos organizacijos, turinčios poreikį efektyviai valdyti finansinių dokumentų srautus.

Dėl pavadinimo keitimo esamiems UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ klientams paslaugų teikimo sąlygos nesikeis, UAB „Fitek EDI“ tęs visus sutartinius įsipareigojimus.

Baltijos šalyse įkurtą „Fitek“ įmonių grupę valdanti finansinių technologijų („fintech“) kompanija „Unifiedpost Group“ sėkmingai įgyvendino savo pirminį viešą akcijų platinimą. Šią savaitę Grupė debiutavo „Euronext Brussels“ vertybinių popierių biržoje – tai leis dar sparčiau plėtoti naujas paslaugas ir technologijas ir klientams Lietuvoje.

Sužinokite daugiau

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Sužinokite daugiau

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Sužinokite daugiau