19/08/2019

„Sistemų integracijos sprendimai“ pakeitė pavadinimą į „Fitek EDI“

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

„Per pusantrų metų nuo SIS įsigijimo išplėtėme paslaugų portfelį ir sukūrėme unikalių sprendimų, pagrįstų gerąja abiejų įmonių patirtimi ir kompetencijomis. Sutelkę paslaugas po bendru „Fitek“ prekės ženklu galėsime aiškiau klientams pateikti informaciją ir gerinti jų patirtį“ – sako UAB „Fitek LT“ generalinis direktorius Audrius Kirklys. 

Pasak jo, apjungus SIS elektroninių duomenų mainų (angl. Electronic Data Interchange arba EDI) sistemą ir „Fitek LT“ dokumentų skaitmenizavimo paslaugas, įmonės turi galimybę naudotis itin efektyviais sąskaitų valdymo sprendimais. „Dokumentai, nepriklausomai nuo jų pateikimo būdo ir formato – elektroniniai, popieriniai ar PDF – yra suskaitmeninami, o jų duomenys automatiškai keliauja į kliento apskaitos ar verslo valdymo sistemas. Tokiu būdu mažėja rankinio darbo, klaidų tikimybė, procesai tampa spartesni ir skaidresni“ – sako A. Kirklys. 

Be elektroninių duomenų mainų, bendrovių paslaugų portfelis apima pirkimo sąskaitų automatizuoto valdymo platformą „FitekIn“, pardavimų sąskaitų pateikimo įvairiais kanalais sprendimus, e. archyvo sudarymo, duomenų konvertavimo ir įkėlimo į VMI i.MAS ir kitas valstybės institucijų administruojamas sistemas paslaugas. 

Tarp „Fitek LT“ ir SIS klientų – Baltijos šalyse veikiantys mažmeninės prekybos, degalinių tinklai, bankai, telekomunikacijų, komunalinių paslaugų, draudimo logistikos, gamybos įmonės, viešbučiai, restoranai ir kitos organizacijos, turinčios poreikį efektyviai valdyti finansinių dokumentų srautus.

Dėl pavadinimo keitimo esamiems UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ klientams paslaugų teikimo sąlygos nesikeis, UAB „Fitek EDI“ tęs visus sutartinius įsipareigojimus.

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

Sužinokite daugiau

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Sužinokite daugiau