Sąskaitų valdymas

Privataus ir viešojo sektoriaus įmonėms Fitek padeda efektyviau valdyti su mokėtojams pateikiamomis ir iš tiekėjų gaunamomis sąskaitomis susijusius procesus.

PARDAVIMO SĄSKAITŲ VALDYMAS

Siųskite sąskaitas mokėtojams laiku, patikimais ir patogiais būdais

Pardavimo (einančių) sąskaitų išrašymo bei pateikimo mokėtojams sprendimus Fitek teikia nuo 1998 metų ir yra šios rinkos lyderė Lietuvoje.

Pasirūpiname visa siunčiamų sąskaitų kelione nuo įmonės apskaitos sistemos iki mokėtojo: mūsų teikiamos paslaugos apima sąskaitų dokumentų paruošimą, jų spausdinimą, pristatymą gavėjams tradiciniu paštu ir e. kanalais, įskaitant ir e. sąskaitų pateikimą el. bankininkystės ar įmonių savitarnos sistemų vartotojams.

Fitek paslaugų užsakovai – bankai, telekomunikacijų, komunalinių paslaugų ir kitos įmonės, kurioms kas mėnesį padedame jų klientams pristatyti šimtus tūkstančių popierinių bei elektroninių sąskaitų.

Sužinokite daugiau…

PIRKIMO SĄSKAITŲ VALDYMAS

Gautas sąskaitas tvarkysite efektyviau, jei automatizuosite rankomis atliekamus procesus

Per mėnesį 100 ar daugiau sąskaitų iš tiekėjų gaunančioms įmonėms siūlome pirkimo (įeinančių) sąskaitų tvarkymo proceso automatizavimo sprendimą FitekIN, kuris užtikrina proceso skaidrumą, padeda išvengti klaidų ir pradelstų mokėjimų bei sumažina proceso sąnaudas.

FitekIN sprendimas padės jūsų įmonei atsisakyti popierinių sąskaitų ir su jomis susijusių nepatogumų – sugaišto laiko sąskaitoms keliaujant per skirtingus padlinius pas jas tvirtinančius asmenis, klaidų, kurios atsiranda sąskaitų duomenis į įmonės sistemas įvedant rankiniu būdu, sąskaitų dokumenų pametimo ir kt.

FitekIN  sprendimas nereikalauja didelių investicijų, yra patogus, saugus ir suderinamas su tarptautinių (pvz., Navision, Axapta, SAP ir kt.) ir vietos tiekėjų apskaitos bei verslo valdymo sistemomis, dėl ko galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus, apimančius ne tik sąskaitų tvirtinimo procesą, bet ir duomenų eksportą į kitas įmonės sistemas, e. archyvo sudarymą ir kitus jūsų verslui aktualius funkcionalumus.

Sužinokite daugiau…