Sąskaitų skaitmeninimas

Tradiciniu paštu gautas popierines sąskaitas faktūras, el. paštu gautas .pdf formato sąskaitas ar kitais e. kanalais ir formatais gautas sąskaitas Fitek  Jums padės suskaitmenti ir sąskaitų duomenis automatiškai perkelti į sistemas Jums, Jūsų partneriams ar mokesčių administratoriui tinkamais formatais.

Esame duomenų konvertavimo ir eksporto/importo į/iš apskaitos bei verso valdymo sistemas ekspertai, turintys savo pažangų dokumentų skenavimo ir skaitmeninimo centrą. Jei susiduriate su duomenų skaitmeninimo iššūkiais, kviečiame su mumis susisiekti. Tikrai rasime sprendimą!

Klientai apie mus

Mūsų klientų aptarnavimo specialistams dažnai prireikia vieno ar kito dokumento, kad galėtų kuo geriau ir operatyviau aptarnauti mūsų klientus. Norėdami rasti informaciją greičiau, nusprendėme skaitmenizuoti popierinių dokumentų archyvą. Dokumentų suskaitmeninimo procesą patikėjome „Fitek“, su kuria esame sėkmingai dirbę ir anksčiau. Džiaugiamės, nes jau apie 250 tūkstančių dokumentų per trumpą laiką iš popierinių virto skaitmeniniais. Darbas tapo gerokai patogesnis, o klientus aptarnaujame dar geriau ir efektyviau.

Saulius Vaiginas, VIASAT ryšiu su klientais vadovas