Sąskaitos su QR kodu ar aktyvia nuoroda

Palengvinkite klientams mokėjimus ir surinkite įmokas be klaidų!

Kiekvienam paslaugų teikėjui svarbu kuo efektyviau surinkti klientų įmokas, todėl klientams siūlomi įvairūs patogūs atsiskaitymo būdai. Jei jūsų pardavimų sąskaitose dar nenaudojamas QR kodas ar aktyvi nuoroda – rekomenduojame išmėginti.

Klientams nebereikės rankomis vesti mokėjimo informacijos, mokėjimo nurodymas bus formuojamas automatiškai pagal sąskaitoje pateiktus duomenis. Mokėjimą beliks patvirtinti prisijungus prie e. banko. 

Kaip tai veikia?

Fitek generuoja QR kodą ar aktyvią nuorodą ant sąskaitos, kurią norite pateikti gavėjui apmokėjimui. QR kode,  aktyvioje nuorodoje užkoduojama sąskaitos informacija – mokėtina suma, mokėtojo kodas ir kiti atsiskaitymui reikalingi duomenys.

Kiekvienam jūsų klientui – nesvarbu, ar jų šimtas, ar šimtai tūkstančių – sugeneruosime unikalų QR kodą ar aktyvią nuorodą sąskaitoje. Paslaugų teikėju pageidaujant, QR kodus bei aktyvias nuorodas galime uždėti pagal tam tikrus kriterijus atrinktoms sąskaitoms. 

Sąskaitas klientams pateikti galime jūsų pageidaujamu būdu – atspausdinsime ir išsiųsime popierines paprastu paštu, suformuosime .pdf ir išsiųsime el. paštu, patalpinsime el. sąskaitas į paslaugos tiekėjo savitarnos, e-pay ar kitas sistemas.

Gavęs sąskaitą su QR kodu ar aktyvia nuoroda, klientas ją patogiai, greitai ir saugiai apmokės: 

  1. Popierinėje sąskaitoje esantį QR kodą mokėtojas nuskaitys išmaniuoju telefonu, nukreipęs jo kamerą į QR kodą. Tam prireiks QR kodų nuskaitymo mobiliosios programėlės, kurią galima greitai ir nemokamai atsisiųsti iš Apple App Store, Google Play Store ar kitos programėlių parduotuvės.
  2. Elektroninėje sąskaitoje mokėtojui tereiks tik spustelti ant QR kodo ar aktyvios nuorodos.
  3. Mokėtojas bus nukreiptas į e. banką, prie kurio prisijungęs patvirtins bankui perduotą mokėjimo nurodymą.
  4. Po patvirtinimo mokėjimo nurodyme esanti pinigų suma bus neatšaukiamai nurašyta nuo mokėtojo sąskaitos.
  5. Mokėtojas gaus el. laišką, patvirtinantį apie atliktą mokėjimą.

Privalumai paslaugų tiekėjui:

  1. Klientai apmoka sąskaitas nedelsdami.
  2. Nėra galimybės atšaukti įvykdyto mokėjimo.
  3. Paslaugų tiekėjas gauna tikslius mokėjimų duomenis ir išvengia klaidų, kurių dažnai pasitaiko pildant mokėjimo pavedimus rankomis.
  4. Fitek perveda sukauptas dienos mokėjimų lėšas Paslaugų tiekėjui ir pateikia mokėjimų ataskaitą.

Jei sudomino šis paprastas, greitas ir patogus atsiskaitymo būdas, kreipkitės į Fitek ir aptarsime šio sprendimo įdiegimo sąlygas. 

Maloniai prašome užpildyti dešinėje esančią kontaktų formą.