Pardavimo sąskaitų valdymas

 

Verslo ir viešojo sektoriaus įmonėms Fitek teikia užsakomąsias (outsourcing) sąskaitų faktūrų ir kitų finansinių dokumentų išrašymo bei pateikimo mokėtojams paslaugas.

 

 

Pasirūpiname visa sąskaitų logistikos grandine nuo apskaitos sistemos iki gavėjo -mokėtojo. Mūsų teikiamos paslaugos apima sąskaitų dokumentų paruošimą, jų spausdinimą, pristatymą gavėjams paštu ir e. kanalais, įskaitant ir e. sąskaitų pateikimą el. bankininkystės vartotojams, į jūsų įmonės savitarnos sistemą ar universaliąją dokumentų teikimo ir gavimo sistemą epay.

Esame lankstūs ir siūlome individualiai pritaikytus sprendimus, kurie didžiausią vertę kuria bendrovėms, periodiškai savo klientams pateikiančioms sąskaitas už suteiktas paslaugas, mokėjimo pranešimus, ataskaitas, išklotines ir kitus dokumentus. Pasirūpinsime, kad Jūsų dokumentai gavėjus pasiektų laiku ir jiems tinkamiausiais kanalais.

Elektroninių sąskaitų pateikimas

Popierinių sąskaitų spausdinimas ir pateikimas

Sąskaitas spausdiname ir profesionaliai vokuojame – tam naudojame specializuotą įrangą, valdomą kvalifikuotų specialistų, todėl galite būti tikri, kad darbą atliksime nepriekaištingai. Paruoštas sąskaitas faktūras pateikiame pašto paslaugų teikėjams, vykdome dokumentų pristatymo monitoringą ir pateikiame ataskaitas.

Sprendimo privalumai:

  • sąskaitų pristatymas visais kanalais
  • pristatymo monitoringas ir atskaitomybė
  • sąskaitų el. archyvas
  • galimybė Jūsų siunčiamų sąskaitų dokumentuose ar vokuose pateikti Jūsų paslaugų reklamą ar konkrečiam adresatui aktualią informaciją.

 

Klientai apie mus

Ypatingą dėmesį skiriame aptarnavimo kokybei ir vadovaujamės nuostata „Jumis rūpinamės labiau“, todėl mums labai svarbu, kad „Bitės“ klientai laiku gautų teisingas sąskaitas. To siekti mums padeda partneriai „Fitek“, kurie parengia sąskaitų už paslaugas vaizdus, spausdina, vokuoja ar išsiunčia sąskaitas klientams elektroniniu paštu. Kadangi nuo partnerių darbo kokybės priklauso mūsų klientų pasitenkinimas, partnerius renkamės itin atidžiai. Per ilgą laiką įvertinome, kad „Fitek“ yra patikima įmonė, greitai reaguojanti į mūsų procesų pokyčius ir pasiūlanti efektyvius sprendimus kylantiems klausimams išspręsti. Svarbu ir tai, kad profesionalias paslaugas gauname už optimalią kainą.

Dalia Janulevičienė, UAB „Bitė Lietuva“ Pajamų kontrolės proceso vadovė