15/02/2016

„OpusCapita“ tapo „Fitek“

2016 m. sausį investicijų bendrovė „BaltCap“, didžiausia Baltijos šalyse privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytoja, įsigijo finansinių procesų skaitmeninimo ir automatizavimo sprendimų kompanijos „OpusCapita“ verslus Lietuvoje (UAB „OpusCapita“), Latvijoje („OpusCapita“, Akciju sabiedrība) ir Estijoje („OpusCapita“ AS).

Pasikeitus akcininkams, 2016 m. vasario 15 d. Baltijos šalių „OpusCapita“ įmonės pakeitė pavadinimą į „Fitek“, labiau atspindintį jų pagrindinę veiklą – su technologijų pagalba padėti įmonėms-klientėms skaitmenizuoti ir automatizuoti sąskaitų pateikimo ir gavimo bei kitus finansų procesus.

 

Lietuvoje veikianti mūsų bendrovė vadinasi UAB „Fitek LT“.

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Sužinokite daugiau

Kartu su partneriais „Softera Baltic“ kviečiame į internetinį seminarą 2019 m. gegužės 21 d. 11:00 val.

Sužinokite daugiau