15/02/2016

„OpusCapita“ tapo „Fitek“

2016 m. sausį investicijų bendrovė „BaltCap“, didžiausia Baltijos šalyse privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytoja, įsigijo finansinių procesų skaitmeninimo ir automatizavimo sprendimų kompanijos „OpusCapita“ verslus Lietuvoje (UAB „OpusCapita“), Latvijoje („OpusCapita“, Akciju sabiedrība) ir Estijoje („OpusCapita“ AS).

Pasikeitus akcininkams, 2016 m. vasario 15 d. Baltijos šalių „OpusCapita“ įmonės pakeitė pavadinimą į „Fitek“, labiau atspindintį jų pagrindinę veiklą – su technologijų pagalba padėti įmonėms-klientėms skaitmenizuoti ir automatizuoti sąskaitų pateikimo ir gavimo bei kitus finansų procesus.

 

Lietuvoje veikianti mūsų bendrovė vadinasi UAB „Fitek LT“.

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

Sužinokite daugiau

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau