Naujienos ir renginiai

Baltijos šalyse įkurtą „Fitek“ įmonių grupę valdanti finansinių technologijų („fintech“) kompanija „Unifiedpost Group“ sėkmingai įgyvendino savo pirminį viešą akcijų platinimą. Šią savaitę Grupė debiutavo „Euronext Brussels“ vertybinių popierių biržoje – tai leis dar sparčiau plėtoti naujas paslaugas ir technologijas ir klientams Lietuvoje.

Sužinokite daugiau

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Sužinokite daugiau

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Sužinokite daugiau

Siekdama palengvinti elektroninių duomenų mainų (EDI) naudojimo pradžią, programinę įrangą verslui kurianti įmonė „Softera Baltics“ sukūrė standartinę EDI jungtį, skirtą „Microsoft Dynamics NAV“ (iš 2013R) ir „Microsoft Dynamics 365 BC“. Tai leidžia programinę įrangą naudojančioms bendrovėms lengviau prisijungti prie EDI operatoriaus „Fitek“ tinklo. Štai, ką apie EDI ir jos teikiamą naudą kalba EDI verslo padalinio vadovas Ainas Arust.

Sužinokite daugiau

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

Sužinokite daugiau

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Sužinokite daugiau

Kartu su partneriais „Softera Baltic“ kviečiame į internetinį seminarą 2019 m. gegužės 21 d. 11:00 val.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ įmonių grupė tapo vienos iš pirmaujančių Europoje finansinių technologijų („fintech“) kompanijos UnifiedPost Group dalimi.

Sužinokite daugiau

E. sąskaitų ir kitų finansinių dokumentų automatizuoto valdymo sprendimus teikiančios Fitek grupės apyvarta 2018 m. pasiekė 21.5 mln. eurų ir buvo 60 proc. didesnė nei 2017 m., kuomet grupės apyvarta siekė 13.5 mln. eurų.

Sužinokite daugiau

Pataria Fitek LT pardavimų vadovas Ainas Arust

Sužinokite daugiau

Fitek žengia į Jungtinę Karalystę - šioje šalyje ji įsteigė įmonę ir įregistravo pirmuosius jos darbuotojus.

Sužinokite daugiau

Mūsų kolega Žilvinas Kaziukonis dalijasi įžvalgomis su augančių verslų atstovais konferencijoje Gazelė 2018.

Sužinokite daugiau

Fitek LT komanda pasidalijo sąskaitų valdymo automatizavimo patirtimi su augančio verslo konferencijos „Gazelė 2018“ dalyviais Vilniuje.

Sužinokite daugiau

Rugsėjo 20 d. startuosianti kasmetinė verslo konferencija „Gazelė“ sugrįžta atsinaujinusi – su daugiau kokybiško turinio. O ir pati vadovų susitikimo programa kalba apie atsinaujinimą – įmonių veiklos plėtrą, jos efektyvinimą ir šių procesų finansavimą.

Sužinokite daugiau

Šiemet Fitek LT - „Verslo žinių“ konsultacinė partnerė, kuri su augančiomis verslo įmonėmis dalinsis patirtimi, kaip efektyviai automatizuoti sąskaitų valdymo procesus.

Sužinokite daugiau

Kiekvienam paslaugų teikėjui svarbu kuo efektyviau surinkti klientų įmokas, todėl klientams siūlomi įvairūs patogūs atsiskaitymo būdai. Jei jūsų pardavimų sąskaitose dar nenaudojamas QR kodas ar aktyvi nuoroda - rekomenduojame išmėginti.

Sužinokite daugiau

Per du veiklos dešimtmečius „Fitek LT“ pasimatavo net keturis skirtingus pavadinimus, lydimus ir pokyčių bendrovės valdyme, ir paslaugų krepšelyje. Bet ir anuomet, ir šiandien kompanija rinkai siūlo tai, ką galima apibūdinti dviem žodžiais: rytdienos sprendimai.

Sužinokite daugiau

„Nauja darbo kokybė - užsakymus įvykdome greičiau ir tiksliau, atlaisviname darbuotojus nuo beprasmio rutininio rankinio darbo“, – apie įmonėje įdiegtą elektroninių duomenų mainų (EDI, angl. Electronic data interchange) sprendimą kalba prekybos tinklo „Žalia stotelė“ įkūrėjos UAB Agrofirma „Sėklos“ generalinis direktorius Ramūnas Ažukas.

Sužinokite daugiau

Automatizuoto finansinių dokumentų valdymo sprendimus teikianti Fitek grupė įsigijo 50 proc. Serbijos bendrovės New Image akcijų.

Sužinokite daugiau

Šiandien vartotojai nori kuo mažiau laiko skirti sąskaitų rinkimui ir apmokėjimui, todėl mielai renkasi galimybę jas gauti elektroninėje erdvėje, vienoje vietoje, ir apmokėti automatiškai. Efektyvus būdas tą padaryti - e. sąskaitos paslauga, kuomet žmogus sąskaitą iš paslaugų teikėjo gauna tiesiai į savo naudojamą e. bankininkystės sistemą. 

Sužinokite daugiau

Baltijos šalyse ir Slovakijoje veikianti finansinių technologijų įmonių grupė „Fitek“ įsigijo Lietuvoje veikiančios UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ (SIS) kontrolinį akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

Šių metų liepos pirmąją VĮ Registrų centro (RC) sistema „E. sąskaita“ tapo privalomu kanalu, per kurį viešųjų pirkimų dalyviai turi pateikti sąskaitas perkančiosioms organizacijoms.

Sužinokite daugiau

Įmonių finansų padaliniai jau inicijuoja artėjančių metų biudžeto sudarymo procesą. Pastaraisiais metais biudžetai turi nemalonią savybę didėti - euro įsukta paslaugų kainų ir atlyginimų augimo banga verčia ieškoti sprendimų kaip didinti veiklos produktyvumą.

Sužinokite daugiau

Lyderiaujančiai atliekų tvarkymo bendrovei UAB „Ecoservice“, kurios padaliniai veikia net šešiolikoje Lietuvos savivaldybių, itin aktualus efektyvaus sąskaitų valdymo klausimas. Todėl vasarą įmonė pradėjo naudotis FitekIN sprendimu, leidžiančiu iš tiekėjų gautas sąskaitas patogiai tvarkyti e. erdvėje.

Sužinokite daugiau

Kompanijos Billentis tyrimo duomenimis, prieš du dešimtmečius pasaulyje buvo apie penkiolika įmonių, kurios padėjo verslo ir viešojo sektoriaus organizacijoms pateikti ir gauti sąskaitas įvairiais standartizuotais formatais. Šiuo metu jų – vadinamųjų sąskaitų operatorių – skaičius pasaulyje siekia apie pusantro tūkstančio. Pasaulinė e. sąskaitų rinka šiemet vertinama 3,3 mlrd. eurų, prognozuojama, kad 2024-aisiais ji pasieks 16,1 mlrd. eurų.

Sužinokite daugiau

Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigalioja nauja Viešųjų pirkimų įstatymo redakcija, kurioje numatyta, jog visi viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantys tiekėjai privalės pateikti perkančioms organizacijoms sąskaitas per Registrų centro tvarkomą informacinę sistemą „E. sąskaita“ .

Sužinokite daugiau

Finansinių procesų automatizavimo sprendimų teikėja Fitek pirmoji iš Baltijos šalių įmonių tapo Europos e. sąskaitų paslaugų teikėjų asociacijos (EESPA) nare. Kartu su asociacija įmonė vykdo pasirengimą perėjimui prie automatiškai išrašomų ir priimamų e. sąskaitų ES mastu.

Sužinokite daugiau

Terminas Lean jau senokai tapo kasdienio verslo žargono dalimi. Sunku rasti vadovų, kurie bent pusę ausies nebūtų girdėję apie Lean teikiamas vertes. Tačiau ar teko girdėti apie šios efektyvumo sistemos principų taikymą ne gamybos ar klientų aptarnavimo srityje? Tvarkant sąskaitas ..?

Sužinokite daugiau

Šių metų I-ąjį ketvirtį vykusiame Fitek klientų Lietuvoje pasitenkinimo tyrime, bendrovės NPS (Net Promoter Score) rodiklis siekė 78. Net 78% apklaustųjų Fitek skyrė 9 arba 10 balų iš dešimties, 22% apklaustųjų – 8 arba 7 balus.

Sužinokite daugiau

Nepriklausomi ekspertai įvertino Fitek LT pažangą procesų bei paslaugų kokybės srityje ir dar trejiems metams pratęsė sertifikatą ISO 9001:2015. Šį sertifikatą mūsų įmonė nepertraukiamai turi jau 9 metus iš eilės.

Sužinokite daugiau

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančių „Fitek“ įmonių grupė žengė pirmąjį plėtros žingsnį už Baltijos šalių ribų įsigydama Slovakijos finansinių technologijų įmonę „SmartPost“.

Sužinokite daugiau

Prognozuojama, kad Europos Sąjungoje elektroninių sąskaitų skaičius šiemet išaugs 13 procentų. Tai lemia į valstybių teisę perkeliamos nuostatos dėl privalomojo e. sąskaitų faktūrų naudojimo bei įmonių siekis mažinti išlaidas efektyvinant procesus.

Sužinokite daugiau

Fitek tapo bendro Europos Sąjungoje e. viešųjų pirkimų tinklo PEPPOL sertifikuota prieigos tiekėja. Tai reiškia, kad Fitek klientai galės keistis e. sąskaitomis faktūromis bei kitais e. dokumentais su perkančiosiomis organizacijomis ir tiekėjais skirtingose ES šalyse.

Sužinokite daugiau

Nuo 2016 m. spalio 1 d. visos įmonės PVM mokėtojos privalės pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) duomenis apie išrašytas ir gautas PVM sąskaitas faktūras elektroniniu formatu per Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (i.MAS) Elektroninį sąskaitų faktūrų (i.SAF) posistemį. Startavus naujai sistemai, nebeliks šiuo metu galiojančių gaunamų bei išrašomų PVM sąskaitų faktūrų formų FR0671 ir FR0672.

Sužinokite daugiau

Pastaraisiais metais LEAN tapo kasdiene įmonių žargono dalimi. Atrodytų, kad nebėra vadovų, kurie bent pusę ausies nebūtų girdėję apie LEAN naudas. Tačiau nors apie tai daug kalbama, ar šios efektyvumo sistemos principai praktikoje dažnai taikomi ne gamybos srityje? Kad ir tvarkant sąskaitas …

Sužinokite daugiau

2016 m. sausį investicijų bendrovė „BaltCap“, didžiausia Baltijos šalyse privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytoja, įsigijo finansinių procesų skaitmeninimo ir automatizavimo sprendimų kompanijos „OpusCapita“ verslus Lietuvoje (UAB „OpusCapita“), Latvijoje („OpusCapita“, Akciju sabiedrība) ir Estijoje („OpusCapita“ AS).

Sužinokite daugiau