27/03/2017

Klientai – apie Fitek

Šių metų I-ąjį ketvirtį vykusiame Fitek klientų Lietuvoje pasitenkinimo tyrime, bendrovės NPS (Net Promoter Score) rodiklis siekė 78. Net 78% apklaustųjų Fitek skyrė 9 arba 10 balų iš dešimties, 22% apklaustųjų – 8 arba 7 balus.

„Geriausias kainos ir kokybės santykis“, „Patikima, lanksti kompanija, kuriai nematome alternatyvų“, „Nuoširdūs santykiai su klientais, nuolat pateikia naujovių“ – tik keletas atsiliepimų, kurie mus skatina dėl Jūsų stengtis dar labiau.

Tam, kad išsakytumėte nuomonę apie mūsų paslaugas, nebūtina laukti kasmetinio klientų grįžtamojo ryšio tyrimo. Bet kuriuo Jums patogiu metu kviečiame užpildyti šią formą ir palikti Jums rūpimą klausimą ar atsiliepimą. Arba tiesiog paskambinkite.

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Sužinokite daugiau

Kartu su partneriais „Softera Baltic“ kviečiame į internetinį seminarą 2019 m. gegužės 21 d. 11:00 val.

Sužinokite daugiau