28/11/2018

Fitek žengia į Jungtinės Karalystės rinką

Fitek žengia į Jungtinę Karalystę - šioje šalyje ji įsteigė įmonę ir įregistravo pirmuosius jos darbuotojus.

Mait Sooaru, Fitek grupės generalinis direktorius, sako: “Turime modernią sąskaitų valdymo platformą, kurios naudotojų skaičius auga visose mūsų rinkose. Esame pasirengę tolimesnei plėtrai ir Jungtinėje Karalystėje matome didelį potencialą. Mūsų tyrimai rodo, kad su savo technologiniu sprendimu ir turimomis kompetencijomis šioje rinkoje galime būti itin konkurencingi”. 

M. Sooaru sako, kad nors Fitek skaičiuoja jau 20 veiklos metų, įmonė savo kultūra labiau primena lankstų startuolį.

Per paskutinius trejus metus Fitek grupė išsiplėtė beveik dvigubai, kartu išlaikydama stabilius pelningumo rodiklius. Kompanija iš trijose Baltijos šalyse veikiančios įmonių grupės išsiplėtė į Slovakiją, Serbiją, Bosniją ir Hercegoviną. Įskaitant naujai įsteigtą įmonę D. Britanijoje, septyniose šalyse veikiančiose Fitek grupės įmonėse dirba 270 darbuotojų. Tuo tarpu Fitek paslaugų eksporto rinkas sudaro net 20 valstybių. 

Prognozuojama, kad 2018-aisiais Fitek įmonių grupės apyvarta sieks 20.6 mln. eurų. Pajamos iš Fitek teikiamų pirkimų sąskaitų valdymo sprendimų auga 60 proc. kasmet.

Kaur Lohk, Fitek grupės valdybos narys, teigia, kad įmonė turi ambiciją ilgainiui tapti stambia Jungtinės Karalystės rinkos dalyve. Pasak jo, Didžiojoje Britanijoje, kaip ir daugelyje kitų Europos valstybių, finansinių procesų automatizavimo rinka yra tik pradinėje vystymosi stadijoje. Dauguma sąskaitų šioje šalyje vis dar popierinės arba siunčiamos el. paštu, nors tiek privačios, tiek viešojo sektoriaus institucijos vis garsiau kalba apie e. sąskaitų valdymo sprendimų poreikį.

“Padedame įmonėms optimizuoti procesus, susijusius sąskaitų apdorojimu, skaitmeninimu, automatiniu konvertavimu į skirtingus duomenų formatus ir pateikimu į apskaitos sistemas. Mūsų programinė įranga nuveikia liūto dalį rutininių darbų, kurie iki šiol būdavo atliekami rankomis. Nors pasaulyje nesame vieninteliai tokių sprendimų tiekėjai, esame gerokai lankstesni ir greitesni – tai svarbus mūsų konkurencinis pranašumas” – sako K. Lohk.

 

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

Sužinokite daugiau

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau