01.05.2018

„FITEK“ ŽENGIA Į EDI VERSLĄ ĮSIGYDAMA DALĮ UAB „SISTEMŲ INTEGRACIJOS SPRENDIMAI“

Baltijos šalyse ir Slovakijoje veikianti finansinių technologijų įmonių grupė „Fitek“ įsigijo Lietuvoje veikiančios UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ (SIS) kontrolinį akcijų paketą.

Jau 20 metų Lietuvoje veikianti UAB „Fitek LT“ specializuojasi sąskaitų valdymo sprendimų srityje. Įmonė per metus apdoroja apie 25 mln. dokumentų popieriniu, elektroniniu formatu ir yra didžiausias sąskaitų operatorius, siekiantis verslui teikti automatizuotus sąskaitų duomenų valdymo sprendimus visais įmanomais elektroniniais formatais.

„Norėdami pasiūlyti gamybos, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms duomenų apsikeitimo sprendimus (EDI – angl. k. Electronic data interchange), praplėsti sąskaitų duomenų pritaikomumo būdus, nusprendėme investuoti į ilgametę ir didelę patirtį šioje srityje turinčią IT sprendimų bendrovę „Sistemų integracijos sprendimai“, – sako Fitek LT, UAB generalinis direktorius Audrius Kirklys. „Sąskaitų migravimas į skaitmeninę formą jau įvykęs, bet matome neišnaudotą potencialą Lietuvoje ir kitose „Fitek“ grupės rinkose Latvijoje, Estijoje, Slovakijoje. Dauguma privataus ir viešojo sektoriaus bendrovių vis dar dirba ne su duomenimis, bet su popieriniais, elektroniniais sąskaitų ir kitų dokumentų vaizdais (kaip .pdf), kuriuos apdoroti reikia rankomis. Mūsų tikslas – padėti verslui pereiti prie efektyvaus automatizuoto sąskaitų duomenų panaudojimo, kuris yra ypač greitas, tikslus, mažinantis sąnaudas ir ilgalaikes investicijas į vidinę IT infrastruktūrą“.

UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ įmonės akcininkas ir direktorius Rišardas Bedulskis, pritardamas p. Kirklio nuomonei, būsimą bendradarbiavimą vertina kaip galimybę praplėsti klientų ratą Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje, didinti įmonės konkurencingumą ir sprendimų teikiamą vertę: „Mūsų įmonių strategija ir vertybės labai panašios, tad lydimi bendros vizijos ir sujungę ilgametę patirtį, technologinius ir žmogiškuosius resursus būsime unikalūs sąskaitų valdymo automatizavimo srityje“.

SIS sprendimai: duomenų apsikeitimas tarp verslo valdymo sistemų, el. archyvo, automatizuotų duomenų įkėlimo į VMI i.MAS ir kitas valstybės institucijų administruojamas sistemas papildys UAB „Fitek LT“ vystomų sprendimų ir teikiamų paslaugų paketą verslui ir padės siekti užsibrėžtų „Fitek“ grupės ilgalaikių tikslų – specializuotis automatizuojant sąskaitų valdymo procesą ir išlikti didžiausiu sąskaitų operatoriumi šioje rinkoje.

Sandorio vertė neatskleidžiama. Pernai UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ preliminari apyvarta siekė apie 250.000 eurų. Netrukus bus formuojama nauja įmonės valdyba.

Kartu su partneriais „Softera Baltic“ kviečiame į internetinį seminarą 2019 m. gegužės 21 d. 11:00 val.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ įmonių grupė tapo vienos iš pirmaujančių Europoje finansinių technologijų („fintech“) kompanijos UnifiedPost Group dalimi.

Sužinokite daugiau

E. sąskaitų ir kitų finansinių dokumentų automatizuoto valdymo sprendimus teikiančios Fitek grupės apyvarta 2018 m. pasiekė 21.5 mln. eurų ir buvo 60 proc. didesnė nei 2017 m., kuomet grupės apyvarta siekė 13.5 mln. eurų.

Sužinokite daugiau