05/01/2018

„FITEK“ ŽENGIA Į EDI VERSLĄ ĮSIGYDAMA DALĮ UAB „SISTEMŲ INTEGRACIJOS SPRENDIMAI“

Baltijos šalyse ir Slovakijoje veikianti finansinių technologijų įmonių grupė „Fitek“ įsigijo Lietuvoje veikiančios UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ (SIS) kontrolinį akcijų paketą.

Jau 20 metų Lietuvoje veikianti UAB „Fitek LT“ specializuojasi sąskaitų valdymo sprendimų srityje. Įmonė per metus apdoroja apie 25 mln. dokumentų popieriniu, elektroniniu formatu ir yra didžiausias sąskaitų operatorius, siekiantis verslui teikti automatizuotus sąskaitų duomenų valdymo sprendimus visais įmanomais elektroniniais formatais.

„Norėdami pasiūlyti gamybos, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms duomenų apsikeitimo sprendimus (EDI – angl. k. Electronic data interchange), praplėsti sąskaitų duomenų pritaikomumo būdus, nusprendėme investuoti į ilgametę ir didelę patirtį šioje srityje turinčią IT sprendimų bendrovę „Sistemų integracijos sprendimai“, – sako Fitek LT, UAB generalinis direktorius Audrius Kirklys. „Sąskaitų migravimas į skaitmeninę formą jau įvykęs, bet matome neišnaudotą potencialą Lietuvoje ir kitose „Fitek“ grupės rinkose Latvijoje, Estijoje, Slovakijoje. Dauguma privataus ir viešojo sektoriaus bendrovių vis dar dirba ne su duomenimis, bet su popieriniais, elektroniniais sąskaitų ir kitų dokumentų vaizdais (kaip .pdf), kuriuos apdoroti reikia rankomis. Mūsų tikslas – padėti verslui pereiti prie efektyvaus automatizuoto sąskaitų duomenų panaudojimo, kuris yra ypač greitas, tikslus, mažinantis sąnaudas ir ilgalaikes investicijas į vidinę IT infrastruktūrą“.

UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ įmonės akcininkas ir direktorius Rišardas Bedulskis, pritardamas p. Kirklio nuomonei, būsimą bendradarbiavimą vertina kaip galimybę praplėsti klientų ratą Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje, didinti įmonės konkurencingumą ir sprendimų teikiamą vertę: „Mūsų įmonių strategija ir vertybės labai panašios, tad lydimi bendros vizijos ir sujungę ilgametę patirtį, technologinius ir žmogiškuosius resursus būsime unikalūs sąskaitų valdymo automatizavimo srityje“.

SIS sprendimai: duomenų apsikeitimas tarp verslo valdymo sistemų, el. archyvo, automatizuotų duomenų įkėlimo į VMI i.MAS ir kitas valstybės institucijų administruojamas sistemas papildys UAB „Fitek LT“ vystomų sprendimų ir teikiamų paslaugų paketą verslui ir padės siekti užsibrėžtų „Fitek“ grupės ilgalaikių tikslų – specializuotis automatizuojant sąskaitų valdymo procesą ir išlikti didžiausiu sąskaitų operatoriumi šioje rinkoje.

Sandorio vertė neatskleidžiama. Pernai UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ preliminari apyvarta siekė apie 250.000 eurų. Netrukus bus formuojama nauja įmonės valdyba.

Baltijos šalyse įkurtą „Fitek“ įmonių grupę valdanti finansinių technologijų („fintech“) kompanija „Unifiedpost Group“ sėkmingai įgyvendino savo pirminį viešą akcijų platinimą. Šią savaitę Grupė debiutavo „Euronext Brussels“ vertybinių popierių biržoje – tai leis dar sparčiau plėtoti naujas paslaugas ir technologijas ir klientams Lietuvoje.

Sužinokite daugiau

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Sužinokite daugiau

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Sužinokite daugiau