02/03/2017

Fitek įsigijo įmonę Slovakijoje

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančių „Fitek“ įmonių grupė žengė pirmąjį plėtros žingsnį už Baltijos šalių ribų įsigydama Slovakijos finansinių technologijų įmonę „SmartPost“.

„Slovakijoje automatizuoti e. sąskaitų valdymo sprendimai dar tik skinasi kelią, šioje rinkoje matome didelį augimo potencialą. Tikime, kad čia galime efektyviai panaudoti savo patirtį ir sprendimus, kurie mums padėjo tapti rinkos lyderiais Baltijos šalyse. Šis įsigijimas mums taip pat atvers kelius paslaugų teikimui aplinkinėse Čekijos, Austrijos bei Vengrijos rinkose“ – sako „Fitek“ grupės valdybos pirmininkas Mait Sooaru.

„SmartPost“ metinė apyvarta pernai siekė daugiau nei milijoną eurų, tarp jos klientų – finansinės institucijos, infrastruktūros paslaugų ir telekomunikacijos bendrovės. Naujai įsigytos įmonės pavadinimas bus pakeistas į „Fitek“.

 Apie „Fitek“ grupę

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančių finansinių technologijų įmonių grupė „Fitek“ savo klientams padeda siekti didesnio efektyvumo, teikdama automatizuotus sąskaitų valdymo sprendimus, dokumentų spausdinimo, skenavimo, duomenų perkėlimo į verslo valdymo sistemas ir e. archyvavimo paslaugas.

„Fitek“ įmonėse Baltijos šalyse dirba apie 130 darbuotojų. 2016 m. „Fitek“ įmonių grupės apyvarta, neaudituotais duomenimis, siekė 11,6 mln. eurų. Šiuo metu daugumą „Fitek“ klientų sudaro Baltijos šalių, Skandinavijos ir Vokietijos įmonės. Lietuvoje įmonė veiklą vykdo UAB „Fitek LT“ pavadinimu (anksčiau – UAB „OpusCapita” ir UAB „Itella Information“).

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

Sužinokite daugiau

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau