14/03/2019

Fitek grupės apyvarta išaugo 60 proc. iki 21.5 mln. eurų

E. sąskaitų ir kitų finansinių dokumentų automatizuoto valdymo sprendimus teikiančios Fitek grupės apyvarta 2018 m. pasiekė 21.5 mln. eurų ir buvo 60 proc. didesnė nei 2017 m., kuomet grupės apyvarta siekė 13.5 mln. eurų.

Pasak Fitek grupės generalinio direktoriaus ir valdybos pirmininko Mait Sooaru, apyvartą augino naujų verslų įsigijimai ir įmonės geografinė plėtra naujose rinkose, bei išaugę sąskaitų valdymo sprendimų pardavimai Baltijos šalyse.  

“Išlaikėme stiprias pozicijas Baltijos šalyse, sparčiai vykdėme plėtrą naujose rinkose, investavome į inovatyvius produktus ir tuo pačiu padidinome grupės pelningumą” – sako M. Sooaru.

2018-ųjų pradžioje Fitek Lietuvoje įsigijo elektroninių duomenų mainų (EDI) sprendimus teikiančios UAB „Sistemų Integracijos Sprendimai“ (SIS) kontrolinį akcijų paketą, pavasarį – 50 proc. Serbijos bendrovės „New Image“  akcijų, o rudenį įsteigė įmonę D. Britanijoje.

 

Nauja niša – nedidelės ir vidutinės įmonės

Pasak Lietuvoje veikiančios UAB „Fitek LT“  generalinio direktoriaus Audriaus Kirklio, mūsų šalies rinkoje bendrovė labiausiai augino pirkimo (įeinančių) sąskaitų automatizavimo sprendimų verslą. “Pajamos iš skaitmeninių sprendimų, ypatingai gautų sąskaitų tvarkymo, išaugo virš 60 proc. per praeitus metus.” – sako A. Kirklys.

Tarp ilgamečių Fitek grupės klientų – lyderiaujantys Baltijos šalyse prekybos tinklai, bankai, telekomunikacijų, draudimo bendrovės, viešojo sektoriaus institucijos.

Tačiau bendrovės teikiami finansinių dokumentų valdymo sprendimai sulaukia didelio susidomėjimo iš smulkesnių, augančių verslų. Pastariesiems šių metų pavasarį Fitek pristatys naują sprendimą.

“Rinkai pristatysime savitarnos portalą, kuris bet kokio dydžio įmonei leis lengvai ir patogiai kurti, siųsti ir gauti e. sąskaitas. Ši sistema bus suintegruota su paplitusiais e. paslaugų pateikimo kanalais ir leis verslui keistis finansiniais dokumentais tiek su vietiniais, tiek užsienio partneriais ar valstybės institucijomis” – sako A. Kirklys.

 “2019-aisias ir toliau ketiname plėstis į naujas rinkas, o į produktų vystymą investuoti apie milijoną eurų. Sparčiausią plėtrą numatome pirkimų sąskaitų sprendimų segmente, kuriame paslaugų apimtis ketiname padvigubinti,” – prognozuoja Mait Sooaru. 

 

Baltijos šalyse įkurtą „Fitek“ įmonių grupę valdanti finansinių technologijų („fintech“) kompanija „Unifiedpost Group“ sėkmingai įgyvendino savo pirminį viešą akcijų platinimą. Šią savaitę Grupė debiutavo „Euronext Brussels“ vertybinių popierių biržoje – tai leis dar sparčiau plėtoti naujas paslaugas ir technologijas ir klientams Lietuvoje.

Sužinokite daugiau

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Sužinokite daugiau

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Sužinokite daugiau