25/09/2018

Ekspertas pataria: ką šiandien reiškia efektyvus sąskaitų valdymas?

Mūsų kolega Žilvinas Kaziukonis dalijasi įžvalgomis su augančių verslų atstovais konferencijoje Gazelė 2018.

Ar įvedinėti gautų sąskaitų duomenis į apskaitos sistemą rankomis šiandien – archaiška? Kaip išsiųsti sąskaitą, kad vartotojas ją apmokėtų per keletą sekundžių? Ar saugu sąskaitų duomenis patikėti trečiajai šaliai?

Tai (ir gerokai daugiau) sužinosite skyrę vos 5 minutes video, kuriame mūsų ekspertas Žilvinas atsakinėjo į Lietuvos sparčiai augančių įmonių vadovų klausimus, peržiūrai.

 

Kartu su Žilvinu renginio svečiams apie finansinių procesų efektyvinimo galimybes pasakojo Fitek LT ekspertai  Paulius Augulis, Robertas Ledovskojus ir Laura Senvaitytė:

O jei klausimų kils daugiau nei atsakymų, drąsiai susisiekite su mumis!

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

Sužinokite daugiau

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau