25/09/2018

Ekspertas pataria: ką šiandien reiškia efektyvus sąskaitų valdymas?

Mūsų kolega Žilvinas Kaziukonis dalijasi įžvalgomis su augančių verslų atstovais konferencijoje Gazelė 2018.

Ar įvedinėti gautų sąskaitų duomenis į apskaitos sistemą rankomis šiandien – archaiška? Kaip išsiųsti sąskaitą, kad vartotojas ją apmokėtų per keletą sekundžių? Ar saugu sąskaitų duomenis patikėti trečiajai šaliai?

Tai (ir gerokai daugiau) sužinosite skyrę vos 5 minutes video, kuriame mūsų ekspertas Žilvinas atsakinėjo į Lietuvos sparčiai augančių įmonių vadovų klausimus, peržiūrai.

 

Kartu su Žilvinu renginio svečiams apie finansinių procesų efektyvinimo galimybes pasakojo Fitek LT ekspertai  Paulius Augulis, Robertas Ledovskojus ir Laura Senvaitytė:

O jei klausimų kils daugiau nei atsakymų, drąsiai susisiekite su mumis!

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Sužinokite daugiau

Kartu su partneriais „Softera Baltic“ kviečiame į internetinį seminarą 2019 m. gegužės 21 d. 11:00 val.

Sužinokite daugiau