E. sąskaitų tvirtinimas, apdorojimas

Pamirškite neefektyvų įprastą gautų sąskaitų tvarkymo procesą, kuomet gautos PVM sąskaitos faktūros atspausdinamos ir keliauja per eilę tvirtintojų, kurie ranka sąskaitas pasirašo. Galų gale, jei nepasimeta kelyje, sąskaita pasiekia buhalteriją, kurios darbuotojas rankomis įveda sąskaitos duomenis į įmonėje naudojamą sistemą.

Visa tai galima tvarkyti kur kas šiuolaikškiau, taupant laiką ir išvengiant klaidų –  tereikia perkelti procesą į elektroninę erdvę, kur sąskaitas peržiūrėti ir patvirtinti atsakingi asmenys galės bet kuriuo metu ir iš bet kur, kur tik veikia interneto ryšys.

Būtent taip veikia FitekIN sprendimas, kuriuo galima naudotis kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu.

Su FitekIN užtikrinsite:

Gautų sąskaitų tvarkymo proceso greitį – visiškai eliminuojamas fizinis sąskaitų judėjimas įmonės viduje, todėl viskas vyksta žymiai greičiau, o pamesti ar užmiršti sąskaitą tampa neįmanoma. Net jeigu gaunate popierines sąskaitas, galite į sistemą įvesti jų skenuotas kopijas arba skenavimą patikėti Fitek.

Patogumą.Visą sąskaitų informaciją pasieksite prisijungę prie sprendimo, kuris turi itin patogią, vieno langelio principu pagrįstą vartotojo sąsają. Apie neperžiūrėtas, nepatvirtintas sąskaitas atsakingiems asmenims el.paštu bus išsiųsti priminimai. Sistema leidžia išskaidyti kaštus ir kurti apskaitos įrašus vartotojo lygmenyje.

Proceso skaidrumą ir kontrolę. Automatizuotas procesas leidžia stebėti bei kontroliuoti visą sąskaitos kelią nuo akimirkos, kai ji pasiekia Jūsų įmonę iki apmokėjimo. Visas sąskaitos kelias sistemoje yra stebimas, kiekvienas atliktas veiksmas yra užregistruojamas. Su FitekIN visuomet žinosite, kur yra kiekviena sąskaita ir koks jos statusas.

Integraciją ir lankstumą. FitekIN sprendimas yra lengvai integruojamas su visomis įmonių naudojamomis apskaitos ir verslo valdymo sistemomis, turi eksporto, importo modulius, leidžiančius sistemoms „bendrauti“ ir keistis duomenimis. Tai leidžia FitekIn sprendimą taip pritaikyti, kad, pvz., gautos sąskaitos būtų automatiškai palyginamos su pirkimų užsakymų sistemos duomenimis ar sutartyse su tiekėjais numatytais limitais.