E. sąskaitos per PEPPOL

Fitek yra bendro Europos Sąjungoje e. viešųjų pirkimų tinklo PEPPOL sertifikuota prieigos tiekėja. Tai reiškia, kad Fitek klientai gali keistis e. sąskaitomis faktūromis bei kitais e. dokumentais su perkančiosiomis organizacijomis ir tiekėjais skirtingose ES šalyse.

Jūsų įmonė dalyvauja viešuosiuose pirkimuose kitoje ES šalyje? Esate perkančioji organizacija, kuri ieško geriausio pasiūlymo iš ES tiekėjų? Ir vienu, ir kitu atveju galite susidurti su iššūkiais dėl skirtingų e. dokumentų formatų ir standartų, kurie tampa barjeru dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Tačiau naudojantis PEPPOL e. viešųjų pirkimų tinklu ši problema tampa nebeaktuali.

Per PEPPOL sistemą skirtingų ES šalių perkančiosios įstaigos ir tiekėjai gali keistis dokumentais bendru standartizuotu e. formatu, taip mažinti kaštus, procedūrines išlaidas, išvengti dalyvavimo viešuosiuose konkursuose barjerų.

PEPPOL sistema naudojasi apie 160 000 viešuosius pirkimus vykdančių ES šalių perkančiųjų organizacijų bei tiekėjų.

Jei Jūs skelbiate viešuosius pirkimus ar juose dalyvaujate, kviečiame kreiptis į mus ir išsamiau sužinoti apie  ES e.viešųjų pirkimo tinklo PEPPOL teikiamas galimybes.

PEPPOL yra 2008 m. Europos Komisijos inicijuotas projektas suderinamumo problemoms elektroninių viešųjų pirkimų erdvėje spręsti. PEPPOL suteikia galimybę perkančiosioms organizacijoms ir tiekėjams keistis e. sąskaitomis, e. katalogais, e. užsakymais, naudotis e. parašu. Nuo 2012 m. rugsėjo projektą koordinuoja ne pelno asociacija „OpenPEPPOL“.