E. sąskaitos per epay

Epay – tai Fitek administruojama universali savitarnos sistema, kuri leidžia į vieną virtualią dėžutę nemokamai gauti skirtingų paslaugų teikėjų sąskaitas ir kitus e. dokumentus, o sąskaitų teikėjams leidžia patikimai ir saugiai siųsti sąskaitas neinvestuojant į nuosavą savitarnos sistemą, neišlaidaujant popierinių sąskaitų siuntimui ar, jeigu sąskaitos siunčiamos el. paštu, nuolat abejoti, gavo klientas sąskaitą ar ne.

Jei kas mėnesį privalote pateikti sąskaitas už suteiktas paslaugas, ataskaitas ar kitą informaciją savo klientams, pasinaudokite epay sistemos teikiamais privalumais sąskaitų teikėjams:

  1. Greitai pateikti sąskaitas klientams.Epay sistemoje sąskaitos pateikiamos tą pačią dieną, kai suformuojami sąskaitų duomenys.
  2. Patikimai pateikti sąskaitas.Epay sistemoje e. sąskaitas gauna ir tikrina tik registruoti vartotojai. Sistema fiksuoja e. sąskaitos būseną, papildomai užsisakius paslaugų teikėjams teikiama ataskaita apie peržiūrėtas sąskaitas. Epay sąskaitų pateikimas prilygsta registruoto laiško įteikimui.
  3. Pigiai pateikti sąskaitas. sąskaitų pateikimas epay yra ženkliai pigesnis ir patikimesnis, nei jų pristatymas paprastu ar registruotu paštu.
  4. Patogiai klientui pateikti sąskaitas.Epay sistemoje jūsų klientai nemokamai gaus daugelio skirtingų paslaugų teikėjų e. sąskaitas vienoje vietoje ir patogiu formatu.
  5. sąskaitų duomenis perkelti į apskaitos sistemą.Epay sistemoje esančių e. sąskaitų formatas ir funkcionalumas leidžia lengvai ir greitai perkelti būtinus e. sąskaitos duomenis į apskaitos sistemą.
  6. Neskirti papildomų investicijų.Paslaugų teikėjui nebūtina investuoti į brangią savitarnos svetainę, jos diegimą, vystymą bei priežiūrą. Epay sistema – puiki alternatyva visoms savitarnos svetainėms. Epay taip pat gali būti papildomas e. sąskaitų teikimo kanalas šalia įprasto teikimo būdo.
  7. Saugoti sąskaitas ir kitus dokumentus nustatytą laiką.Epay sistemoje sukursime e. sąskaitų ir kitų e. dokumentų archyvą, kuriame saugosime jūsų e. dokumentus sutartyje numatytą laiką. Esant poreikiui, tiesiogiai prisijungsite prie savo e. dokumentų archyvo ir lengvai rasite pageidaujamą dokumentą.

Sužinokite daugiau apie epay šio sprendimo internetinėje svetainėje.