E. dokumentų archyvas

“Mūsų klientų aptarnavimo specialistams dažnai prireikia vieno ar kito dokumento, kad galėtų kuo geriau ir operatyviau aptarnauti mūsų klientus. Norėdami rasti informaciją greičiau, nusprendėme skaitmenizuoti popierinių dokumentų archyvą. Dokumentų suskaitmeninimo procesą patikėjome „Fitek“, su kuria esame sėkmingai dirbę ir anksčiau. Džiaugiamės, nes jau apie 250 tūkstančių dokumentų per trumpą laiką iš popierinių virto skaitmeniniais. Darbas tapo gerokai patogesnis, o klientus aptarnaujame dar geriau ir efektyviau.”

Saulius Vaiginas, VIASAT ryšiu su klientais vadovas

Įmonėms, norinčioms atlaisvinti patalpas nuo popierinių dokumentų ir sumažinti tinkamo dokumentų saugojimo infrastruktūros kūrimo ir palaikymo sąnaudas,  siūlome e. dokumentų archyvo sprendimą. Paslaugos kokybę užtikriname naudodami moderniausią skaitmeninimo įrangą ir  ilgametę patirtį turinčių specialistų kompetencijas.

Jūsų turimus popierinius dokumentus galime suskaitmeninti Jums patogiu formatu, skirtu tiesioginei prieigai prie dokumento arba elektroninių dokumentų archyvavimui. Įvairių formatų ir rūšių dokumentai (sutartys, sąskaitos, važtaraščiai, brėžiniai, anketos ir kt.) gali būti skenuojami, konvertuojami, optiškai atpažįstami (anglų k. OCR optical character recognition), indeksuojami ir talpinami į Jums priimtiną elektroninę laikmeną.

Per itin trumpą laiką galime suskaitmeninti didžiulius kiekius dokumentų ir juos paversti Jums tinkamo formato duomenimis. Šių duomenų archyvą galime perduoti Jums arba suteikti e. archyvo saugojimo paslaugą.  Pasinaudoję šia paslauga bet kuriuo Jums patogiu metu saugiai galėsite pasiekti skaitmeninius dokumentus, kaupiamus ir saugomus Fitek virtualiuose serveriuose. Vartotojas, turintis jam priskirtas teises, prisijungs prie elektroninių dokumentų archyvo ir pagal atitinkamus raktinius žodžius (pavardę, kodą, regioną ir kt.) ar pasirinktus dokumento rekvizitus (data, dokumento numeris ir kt.) lengvai ir greitai suras reikalingus dokumentus.

Vertė Jūsų įmonei

  • Mažesnės sąnaudos – skaitmeniniam archyvui nereikia patalpų, o patikėję jo sukūrimą mums, išvengsite investicijų į brangią techninę bei programinę įrangą, darbuotojų apmokymus.
  • Lengva ir greita dokumentų paieška. E. archyvas pasiekiamas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.
  • Saugumas ir patikimumas – skaitmeniniame archyve saugomos dokumentų kopijos, prieigą prie duomenų turi tik atsakingi darbuotojai.
  • Geresnis informacijos srautas įmonės viduje. Skaitmeninis archyvas pagerins vidinę Jūsų įmonės komunikaciją ir padės greičiau bei kokybiškiau aptarnauti klientus.

Klientai apie mus

Mūsų klientų aptarnavimo specialistams dažnai prireikia vieno ar kito dokumento, kad galėtų kuo geriau ir operatyviau aptarnauti mūsų klientus. Norėdami rasti informaciją greičiau, nusprendėme skaitmenizuoti popierinių dokumentų archyvą. Dokumentų suskaitmeninimo procesą patikėjome „Fitek“, su kuria esame sėkmingai dirbę ir anksčiau. Džiaugiamės, nes jau apie 250 tūkstančių dokumentų per trumpą laiką iš popierinių virto skaitmeniniais. Darbas tapo gerokai patogesnis, o klientus aptarnaujame dar geriau ir efektyviau.

Saulius Vaiginas, VIASAT ryšiu su klientais vadovas