14/07/2016

Duomenų teikimas VMI per i.MAS

Nuo 2016 m. spalio 1 d. visos įmonės PVM mokėtojos privalės pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) duomenis apie išrašytas ir gautas PVM sąskaitas faktūras elektroniniu formatu per Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (i.MAS) Elektroninį sąskaitų faktūrų (i.SAF) posistemį. Startavus naujai sistemai, nebeliks šiuo metu galiojančių gaunamų bei išrašomų PVM sąskaitų faktūrų formų FR0671 ir FR0672.

Kviečiame pasinaudoti Fitek  sprendimu, kuris leis Jūsų įmonei lengvai ir patogiai pateikti sąskaitų faktūrų registrų duomenis per naująją sistemą.  Susisiekite su mumis dėl išsamesnio šio sprendimo pristatymo ir pritaikymo Jūsų įmonei!

P.s.: registrų tvarkymo ir pateikimo taisykles bei i.SAF rinkmenos aprašymą rasite VMI puslapio skiltyje PVM sąskaitų faktūrų registrų duomenų teikimas VMI nuo 2016-10-01 (i.SAF).

Baltijos šalyse įkurtą „Fitek“ įmonių grupę valdanti finansinių technologijų („fintech“) kompanija „Unifiedpost Group“ sėkmingai įgyvendino savo pirminį viešą akcijų platinimą. Šią savaitę Grupė debiutavo „Euronext Brussels“ vertybinių popierių biržoje – tai leis dar sparčiau plėtoti naujas paslaugas ir technologijas ir klientams Lietuvoje.

Sužinokite daugiau

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Sužinokite daugiau

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Sužinokite daugiau