21/06/2017

Dėl sąskaitų teikimo per Registrų centro sistemą „E. sąskaita“

Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigalioja nauja Viešųjų pirkimų įstatymo redakcija, kurioje numatyta, jog visi viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantys tiekėjai privalės pateikti perkančioms organizacijoms sąskaitas per Registrų centro tvarkomą informacinę sistemą „E. sąskaita“ .

Jei dalyvaujate viešuosiuose pirkimuose, turite pasirašę viešųjų pirkimų sutarčių, pagal kurias teikiate sąskaitas perkančiosioms organizacijoms, jums reikėtų atlikti šiuos veiksmus:

  1. Jūsų įmonės vadovas ar įgaliotas asmuo turi prisiregistruoti prie minėtos sistemos. To pakaks, norint kiekvieną mėnesį rankiniu būdu suvesti sąskaitų duomenis.
  2. Norėdami automatiškai įkelti duomenis į sistemą, papildomai užpildykite el. prašymą, kad jums išduotų atitinkamą sertifikatą.

Jei nutartumėte naudotis mūsų, sąskaitų operatoriaus paslaugomis, jums reikėtų užsiregistruoti sistemoje „E. sąskaita“, pateikti el. prašymą sertifikatui, o jį gavus perduoti mums, kad jūsų įmonės vardu galėtume kiekvieną mėnesį automatiškai pateikti sąskaitas dar vienu kanalu „E. sąskaita“. Jūsų pateikiamame mums sąskaitų faile turės būti privalomas laukas – viešojo pirkimo sutarties numeris.

Maloniai kviečiame susisiekti su Jūsų įmone dirbančiais projektų vadovais ar IT projektų vadovais – programuotojais dėl šio sprendimo diegimo Jūsų įmonei ar rašykite mums el. paštu office.lt@fitek.com .

Daugiau informacijos apie Registrų centro informacinę sistemą „E. sąskaita“ rasite interneto adresu https://www.esaskaita.eu/web/esaskaita/ .

Baltijos šalyse įkurtą „Fitek“ įmonių grupę valdanti finansinių technologijų („fintech“) kompanija „Unifiedpost Group“ sėkmingai įgyvendino savo pirminį viešą akcijų platinimą. Šią savaitę Grupė debiutavo „Euronext Brussels“ vertybinių popierių biržoje – tai leis dar sparčiau plėtoti naujas paslaugas ir technologijas ir klientams Lietuvoje.

Sužinokite daugiau

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Sužinokite daugiau

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Sužinokite daugiau