Automatinis sąskaitų pateikimas į Registrų Centro E. Sąskaitą

Įmonės, dalyvaujančios viešuosiuose pirkimuose, privalo sąskaitas perkančiosoms organizacijoms pateikti per Registrų centro (RC) sistemą „E. sąskaita“.

Nemažai įmonių neturi sprendimų, kurie leistų sąskaitas į RC sistemą pateikti efektyviai – ne rankiniu būdu, o automatizuotai. Fitek išsprendžia šią problemą pasiūlydama integracinį sprendimą, kuris leis Jūsų įmonės apskaitos sistemoje esančius sąskaitų duomenis efektyviai pateikti Registrų centrui per „E.sąskaitą“.

Kaip tai veikia?

Jūs užsiregistruosite RC  „E. sąskaitoje“ ir gausite sertifikatą, kurį perduosite Fitek kaip e.sąskaitų paslaugos operatoriui. Tai – patikima ir išbandyta daugelio mūsų klientų, kuriems padedame apdoroti ir įvairiais kanalais pateikti didžiulius sąskaitų kiekius.

Su jumis mes sutarsime, kokiu būdu ir formatu pateiksite detalizuotus sąskaitų duomenis ir viešųjų pirkimų sutarčių numerius Fitek. Tą galima padaryti greitai, pasinaudojant IT sprendimais – turime didelę patirtį dirbdami ir pritaikydami savo integracinius apsikeitimo duomenimis sprendimus visų mūsų šalyje naudojamų tarptautinių kompanijų ir lietuviškoms apskaitos sistemoms.

Gavę šiuos duomenis, juos paruošime reikiamu formatu, pasirašysime Jums išduotu sertifikatu ir automatiniu būdu sąskaitas faktūras pateiksime į „E. sąskaitą“. Tai truks vos kelias minutes!

Taip pat galėsite pasinaudoti kitomis Fitek teikiamomis e.sąskaitų apdorojimo paslaugomis  – sąskaitų duomenų paruošimu iSAF formatu, sąskaitų e. archyvo sudarymu, popierinių ar .pdf sąskaitų skaitmeninimo paslauga ir kt.

Klientai apie mus

Susidūrėme su išties dideliu iššūkiu – pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymo nuostatoms, turėjome sąskaitas klientams teikti per Registrų centro „E.sąskaitos“ sistemą. O tokių sąskaitų kas mėnesį priskaičiuojame virš 1000. Fitek LT, su kuria bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, pasiūlė sprendimus, kaip sklandžiai sutvarkyti automatizuoto sąskaitų pateikimo procesus. Šios įmonės specialistai išsprendė mums aktualų iššūkį ir dar kartą įrodė savo profesionalumą bei kompetenciją.

Martynas Boratinskas, Energijos tiekimas UAB Mažmeninės prekybos departamento vadovas