28/05/2019

„2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ – Dabar prieinama ir „Billentis“ ataskaita

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Pagrindiniai ataskaitos akcentai yra:

  • Skaičiavimai rodo, kad 2019 metais pasaulinės elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo ir prieigos rinkos apimtys siekia 4,3 milijardų eurų, o 2025 m. pasieks apie 18 milijardų eurų.
  • Privatusis sektorius buvo pagrindinė rinkos plėtros varomoji jėga, tačiau dabar jam didesnę įtaką daro vyriausybės.
  • Vis daugiau naujausių naujos kartos technologijų tampa tvirtu strateginiu varomuoju pagrindu.

„Fitek Group“ didžiuojasi galėdama remti nepriklausomą „Billentis“ ataskaitos„2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ tiriamąjį darbą ir pasidalinti juo su jumis. Atsisiųskite ataskaitą žemiau.

E-invoicing Journey 2019-2025

Pavadinimas keičiamas sėkmingai įgyvendinant įmonių tarpusavio integracijos procesą, prasidėjusį 2018-ųjų pradžioje, kai UAB „Fitek LT“ įsigijo kontrolinį SIS akcijų paketą.

Sužinokite daugiau

„Fitek“ pristatė Europos elektroninių sąskaitų portalą „InvoiceGate.com“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės paprastai ir skaidriai gali siųsti bei gauti sąskaitas. Elektroninių sąskaitų portalas yra technologiškai pažangi ir šiuolaikiškai atrodanti platforma. Joje vartotojai gali siųsti ir gauti elektronines sąskaitas vietoje bei per Europos tinklą „PEPPOL“. Elektroninių sąskaitų portalas Estijoje pradėjo veikti 2019 metais.

Sužinokite daugiau

„Fitek Group“, pirmaujanti Baltijos ir Europos finansų technologijų ir e. sąskaitų–faktūrų sprendimų teikėja, dalyvaus didžiausiame Europos finansų technologijų renginyje „Money 20/20 Europe“ – 2019 m. birželio 3–5 d., Amsterdame, Nyderlanduose. „Money 20/20“ renginyje susitinka mokėjimų, finansų technologijų ir finansų paslaugų bendruomenės, kad užmegztų ryšius ir kurtų finansų paslaugų pramonės ateitį.

Sužinokite daugiau