28/05/2019

„2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ – Dabar prieinama ir „Billentis“ ataskaita

2019 m. gegužės 21 d. išleistoje „Billentis“ ataskaitoje „2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ pateikiama informacija apie pasaulines elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo, adaptavimo, analizavimo ir statistikos tendencijas, taip pat nagrinėjamos naujos technologijos bei siūlomos pagrindinės plėtros kryptys.

Pagrindiniai ataskaitos akcentai yra:

  • Skaičiavimai rodo, kad 2019 metais pasaulinės elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo ir prieigos rinkos apimtys siekia 4,3 milijardų eurų, o 2025 m. pasieks apie 18 milijardų eurų.
  • Privatusis sektorius buvo pagrindinė rinkos plėtros varomoji jėga, tačiau dabar jam didesnę įtaką daro vyriausybės.
  • Vis daugiau naujausių naujos kartos technologijų tampa tvirtu strateginiu varomuoju pagrindu.

„Fitek Group“ didžiuojasi galėdama remti nepriklausomą „Billentis“ ataskaitos„2019 – 2025 m. elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymas“ tiriamąjį darbą ir pasidalinti juo su jumis. Atsisiųskite ataskaitą žemiau.

E-invoicing Journey 2019-2025

Penktadienį, gegužės 15 dieną, 14:00 valandą vyks vebinaras "Pirkimo sąskaitų automatizavimas".

Sužinokite daugiau

Mieli klientai ir partneriai, stebėdami ir gaudami vis daugiau informacijos apie koronaviruso paplitimą visuomenėje, suprantame, kad labai svarbu imtis visų įmanomų priemonių, kad sumažintumėme užsikrėtimo riziką, tačiau ir toliau įprastai teiktumėme paslaugas savo klientams.

Sužinokite daugiau

Siekdama palengvinti elektroninių duomenų mainų (EDI) naudojimo pradžią, programinę įrangą verslui kurianti įmonė „Softera Baltics“ sukūrė standartinę EDI jungtį, skirtą „Microsoft Dynamics NAV“ (iš 2013R) ir „Microsoft Dynamics 365 BC“. Tai leidžia programinę įrangą naudojančioms bendrovėms lengviau prisijungti prie EDI operatoriaus „Fitek“ tinklo. Štai, ką apie EDI ir jos teikiamą naudą kalba EDI verslo padalinio vadovas Ainas Arust.

Sužinokite daugiau